NURMET OÜ

Meist

Nurmet OÜ on Eesti ettevõte, mis on tegutsenud alates 2012. aastast. See on spetsialiseerunud betooni tootmisele ja müügile. Ettevõte teeb koostööd väga erinevate klientidega, alates ettevõtetest kuni eraisikuteni.

Ettevõte on pühendunud kvaliteetsete toodete ja suurepärase klienditeeninduse pakkumisele. Ettevõte kasutab uusimat tehnoloogiat ja kõrge kvalifikatsiooniga töötajaid, et tagada oma toodete vastavus kõrgeimatele standarditele. Selle tulemusena on Nurmet OÜ saavutanud maine, mis seisneb selles, et ta pakub suurepäraseid tooteid ja teenuseid, mis on usaldusväärsed ja kvaliteetsed.

Oleme uhke oma pühendumuse üle keskkonnale. Ettevõte on pühendunud oma ökoloogilise jalajälje vähendamisele, et tema tooted oleksid toodetud jätkusuutlikul viisil.

Nurmet OÜ on Edukas Eesti Ettevõte 2019-2022

Krediidireiting AAA

Projekti „Betoonimasinate ja –seadmete pesukeskuse rajamine“ elluviimisega võtab ettevõte kasutusele betoonimasinate ja -seadmete pesukeskuse, millega väärindatakse tootmises tekkivaid jäätmeid. Projekti eesmärgiks on ettevõttes tootmisjääkide suunamine taaskasutusse, mille tulemusena väheneb väheväärtuslike jääkide hulk ja parendatakse ettevõtte ressursitõhusust. Projekti tulemusena paraneb ettevõtte ressursikasutus 2,14% ja ressursitootlikkus 6,8%. Euroopa Regionaalarengu Fondi toetuse summa on 100345 eurot.

KONTAKT

Võta meiega ühendust

You can contact us any suitable way, via phone, email or visit our office.
Aadress:

Ladva tee 4, Nurme küla, Tori vald

Tootmine, Üldine info:

+372 5668 5770

Kvaliteet, kontor:

+372 5866 6156