NURMET OÜ BETOONI TOOTMINE

Valige Partneriks Nurmet OÜ Betooni Teenused

Nurmet OÜ on asutatud kodumaisel kapitalil aastal 2012 millele eelnes aatatepikkkune eeltöö. Nurmet OÜ tegeleb põhiliselt betooni tootmisega millega kaasneb transport ja pumpamine. Oluliseks peame toodandu juurutamist vastavalt kliendi vajadusele, kliendisõbralikku suhtumist ja paindlikkust. Kvaliteedi tagame tootmist vastavalt standardile EVS-EN 206:2014  koostöös TTÜ Sertifitseerimisasutusega.

Nurmet OÜ on rajatud 2012 a. Eesti Kapitalil põhinev ettevõte.

2012 aastal tegevust alustanud Nurmet OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte ning omab kogemusi Betooni Tootmise valdkonnas. Nurmet OÜ põhitegevuseks on betooni- ja betoonitootmise teostamine, ehitustööde aluspõhjale rajatava betoonstruktuuri ja ehitusjuhtimine . Lisaks tavapärastele betoonitööde teostamisele pakume oma klientidele prohvessiaalseid teenuseid.

Nurmet OÜ on 2012 a registreeritud majandustegevuse registris ja omab luba tegutseda betoonitööstusega.

Betooni kui ehitusmaterjali kasutamise suur populaarsus oma paljude kasutusvõimalustega ei ole tänapdeval enam uudis.

Pakume ka teisi erinevaid teenuseid:

Teenused

  • Betooni Valamine
  • Betoonitootmine
  • Betoonistruktuur
  • Ehitusjuhtimine Betoonpõhjale
  • Betooni Pumpamine
  • Betooni Transport

NURMET OÜ PARTNERID

TTÜ Certification body

Eesti Betooniühing

Cemex SIA

Sinikas Transport OÜ

Sika Estonia OÜ

Remei BALTICA OÜ

Valev Udras OÜ

Autodetail OÜ

Releated

Kõik LHV kasvukonto investeeringud teenisid aasta esimese kolme kuuga kasumit

LHV kasvukonto on üks lihtsamaid viise investeerimisega alustamiseks, sest kasutades mikroinvesteerimist toimub raha investeerimine passiivselt tehtud kaardimaksete pealt. Loomulikult on olemas ka võimalus kontole ise sissemakseid tehes otse investeerida. Kasvukontoga saab raha paigutada laiapõhjalistesse indeksfondidesse ja peale sobivate fondide valimise ei pea investor ise suurt midagi rohkem tegema. Tänavuse aasta esimese kvartali tulemused annavad nüüd […]